
- » Strona główna
- » Akcesoria kuchenne
- » Akcesoria
- » Komplet 5 narzędzi Profi Plus na stojaku
Komplet narzędzi z kolekcji Profi Plus składa się z 6 praktycznych elementów, których z pewnością nie powinno zabraknąć w naszej kuchni.
Wszystkie narzędzia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan®, która odporna jest na kwasy spożywcze, co przekłada się na długotrwałość wszystkich elementów.
W skład zestawu wchodzi chochla, trzepaczka, łyżka cedzakowa, obieraczka oraz dwie łopatki - taki zestaw narzędzi będzie praktycznym dodatkiem dla wszystkich, którzy uwielbiają gotować.
Połączenie polerowano-szczotkowanego wykończenia nadaje produktowi niezwykle eleganckiej formy. Akcesoria z kolekcji Profi Plus posiadają na zakończeniu rękojeści oczko, które pozwoli na zawieszenie produktu.
Wszystkie narzędzia nadają się do mycia w zmywarce.
Kod EAN | 4000530684172 |
Kod producenta | 18.7670.9990 |
CMMF | 3201002908 |
Kolekcja | Profi Plus |
Materiał | Stal nierdzewna 18/10 Cromargan® |
Zmywarka | Tak |
Gwarancja | 2 lata |