Doniczki na zioła

379,00 zł

Cena regularna:

379.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny

towar niedostępny

Opis produktu

Doniczki z kolekcji Gourmet to idealne połączenie pomiędzy eleganckim stylem z tradycyjnym przeznaczeniem. Doniczki na zioła zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan® dzięki której mamy pewność, że nasze doniczki będą niezwykle trwałe.

Biała podstawa, na której umieszczone zostały doniczki służy jako zbiornik na wodę. Dzięki sznurkom wykonanym z włókna szklanego woda będzie doprowadzana do naszych ziół lub roślinek prosto z białego pojemnika, dzięki czemu będą zawsze optymalne nawodnione.

Produkt równie ładnie będzie się komponować w każdym pomieszczeniu, chociażby w naszej kuchni – dzięki czemu nabierze ona odświeżającego wyglądu.

W skład kompletu wchodzą 3 doniczki umiejscowione w białej podstawce wraz z 3 sznureczkami z włókna szklanego.

Dane techniczne

Kod EAN 4000530681348
Kod producenta 06.4130.6040
CMMF 3201000771
Długość 36cm
Kolekcja Gourmet
Materiał Stal nierdzewna 18/10 Cromargan®, Tworzywo
Gwarancja 2 lata
Średnica 12,5cm
Wykończenie Polerowane

Bezpieczeństwo

Opinie (1)

9 maja 2020

Doniczki są nie tylko praktyczne, ale przy tym piękne. warto jest mieć coś tak pięknego w każdej kuchni.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium